123Tuulilasi.fi Toimipisteet

Espoo

 Tiilenvalajantie 6, 02330 Espoo
 Ma-Pe 8.00-18.00
 044 2422 987
 kivenlahti@123tuulilasi.fi

Helsinki

Konalan Motor Center
Ristipellontie 25, Helsinki 00390
Ma-Pe 8.00-17.00
 040 414 0123
 helsinki@123tuulilasi.fi

Herttoniemi

Sahaajankatu 33 Helsinki 00880
Ma-Pe 8.00-17.00
040 123 9990
herttoniemi@123tuulilasi.fi

Jyväskylä

Palokankaantie 11, 40320 Jyväskylä
Ma-Pe 8.00-17.00
0401697076
jyvaskyla@123tuulilasi.fi

Kerava

Keravan Car Service
 Alikeravantie 41, 04260 Kerava
 040 137 1500
 kerava@123tuulilasi.fi

Kirkonummi

Sillankulma 15, 02480 Kirkkonummi
 Ma-Pe 8.00-18.00
 044 2388 111
 046 6122 222
kirkkonummi@123tuulilasi.fi

Klaukkala

Yrittäjäntie 8, Klaukkala 01800
Ma-Pe 8.00-16.00
0400234455
klaukkala@123tuulilasi.fi

Kotka

Sutelantie 329, Kotka 48400
 Ma-Pe 8.00-17.00
 0449 539 033
 kotka@123tuulilasi.fi
Y-tunnus: 2673230-6

Kouvola

Pytäränkatu 6, 45130 Kouvola
 Ma-Pe 8.00-17.00
 045 134 4885
 kouvola@123tuulilasi.fi
Y-tunnus: 2664460-5

Lahti

Mestarinkatu 16, 15800 Lahti
Ma-Pe 9.00-16.30
045 2089 880
lahti@123tuulilasi.fi

Lappeenranta

Jukolankatu 1, 53500 Lappeenranta
Ma-Pe 8.00-16.30
lappeenranta@123tuulilasi.fi
0207939650

Lohja

Hemmolankatu 13 Lohja, 08150
 Ma-Pe 9.00-17.00
 0400376492
 lohja@123tuulilasi.fi

Loviisa

Ratakatu 10, Loviisa 07900
Ma-Pe 9.00-17.00
0400409878
loviisa@123tuulilasi.fi

Nummela

Ratastie 15, 03100 Nummela
 Ma-Pe 8.00-16.00
 0405715482
 nummela@123tuulilasi.fi

Tampere

Sellukatu 1D Tampere 33400, Lielahti
 Ark 8.00-17.00
 041 701 2391
 tampere@123tuulilasi.fi

Tampere Ideapark

Ideaparkinkatu 4, 37570 Lempäälä
 Ark 8.00-17.00
 +358 50 4711 866
 ideapark@123tuulilasi.fi

Tuusula / Hyrylä

Sulantie 5D, 04300 Tuusula
 Ma-Pe 8.00-17.00
 040 140 9672
 tuusula@123tuulilasi.fi

Turku

 Kärsamäentie 10, 20300 Turku
 Ma-Pe 8.00-17.00
 0400 158 680
 turku@123tuulilasi.fi

Vantaa

Tuulilasien yksittäis- ja tukkumyynti
 Kuriiritie 19, Vantaa 01510
 Ma-Pe 8.00-17.00
 040 0258 161
 info@123tuulilasi.fi

Y-tunnus: 2510236-1

Seuraa myös meidän somekanavia jotta pysyt ajan tasalla kaikista tapahtumista:

Autamme sinua hoitamaan autolasiongelmasi kaikissa Euroopan maissa.